| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | PW052IC-01T |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Hoogwaardig 1080*1920 PW052IC-01T 5,2 inch LCD-paneel
PW052IC-01T LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | PW052IC-01T |
| Diagonale grootte | 5.2" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 423PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 66.4 ((W) × 120.89 ((H) × 0.3 ((D) mm |
| Behandeling | Zonder polarisator |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Reactie | 30 (typisch) (Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | 00,15+0,15 mm |
| Transmissiviteit | 3.78% (Typ.) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 16.7M 69% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Voorstel COG NT35695, NT35596, OTM190A, R63315, HX8399-A, OTM1906A, HX8399-B, R63350, HX8399C, ILI7807B |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| Hoogwaardig 1080*1920 PW052IC-01T 5,2 inch LCD-paneel | |
PW052IC-01T LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PW052IC-01T LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies