| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | PP055IA-09A |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
originele 1440*2560 PP055IA-09A 5,5 inch LCD-scherm
PP055IA-09A LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | PP055IA-09A |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 1440 ((RGB) × 2560 537PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 69.84 ((W) × 127.16 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 7001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 00,20+0,20 mm |
| Transmissiviteit | 2.16% (Typ.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COGSuggest R63419, NT35597, OTM2502A |
| Gewicht van het paneel | TBD |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| originele 1440*2560 PP055IA-09A 5,5 inch LCD-scherm | |
PP055IA-09A LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PP055IA-09A LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies