| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | PJ055IC-02M |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Originele 1080*1920 PJ055IC-02M 5,5 inch WLED LCD-scherm
PJ055IC-02M LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | PJ055IC-02M |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1080 (RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 70.44 ((W) × 128.86 ((H) × 1.68 ((D) mm |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 70% NTSC |
| Gewicht | TBD |
| Framerate | 60 Hz |
| Behandeling | - |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 20 (Type.) ((Tr+Td) |
| Operatiemodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Lichtbron | WLED [6S2P], W/O bestuurder |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | MIPI (4 datalijnen) 27 pins FPC |
| Stroomvoorziening | 1.8/2.8V (type) (IOVCC/VCC) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| Originele 1080*1920 PJ055IC-02M 5,5 inch WLED LCD-scherm | |
PJ055IC-02M LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PJ055IC-02M LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
Wat gebeurt er als het lcd-paneel PJ055IC-02M Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies