| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | PJ055IA-14C |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
PJ055IA-14C 1080*1920 5,5 inch 40 pins LCD scherm LCD display
PJ055IA-14C LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | PJ055IA-14C |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1080 (RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 70.44 ((H) × 128.41 ((V) × 1.4 ((D) mm |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Luminansie | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 71%NTSC |
| Lichtbron | WLED [7S2P], W/O Bestuurder |
| Gewicht | TBD |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | - |
| Interface type | MIPI (4 datalijnen), 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 1.8/5.7/-5.7V (type) (IOVCC/VSP/VSN) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| PJ055IA-14C 1080*1920 5,5 inch 40 pins LCD scherm LCD display | |
PJ055IA-14C LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PJ055IA-14C LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
Wat gebeurt er als het lcd-paneel PJ055IA-14C Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies