| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | PJ052IC-01C |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
PJ052IC-01C 5,2 inch 1080*1920 LCD-scherm Display Panel
PJ052IC-01C LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | PJ052IC-01C |
| Diagonale grootte | 5.2" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 423PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 66.4 ((W) ×120.89 ((H) ×0.4 ((D) mm |
| Behandeling | Zonder polarisator |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 20 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Dikte van de plaat | 00,20+0,20 mm |
| Overdraagbaarheid | 30,2% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG Suggest NT35596, OTM1901A, R63315, HX8399-A, OTM1906A, HX8399-B, R63350, HX8399C, ILI7807B |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| PJ052IC-01C 5,2 inch 1080*1920 LCD-scherm Display Panel | |
PJ052IC-01C LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PJ052IC-01C LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel PJ052IC-01C Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies