| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | PG052IC-01E |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
PG052IC-01E 5,2 inch 1080*1920 1000:1 LCD scherm LCD scherm
PG052IC-01E LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | PG052IC-01E |
| Diagonale grootte | 5.2" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 423PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 66.4 ((H) × 120.89 ((V) × 0.3 ((D) mm |
| Behandeling | Zonder polarisator |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 20 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Dikte van de plaat | 00,15+0,15 mm |
| Overdraagbaarheid | 3.46% (Type.) ((met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 69% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG Suggest NT35695, OTM1901A, R63315, HX8399-A, OTM1906A, HX8399-B, R63350, HX8399C, ILI7807B |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| PG052IC-01E 5,2 inch 1080*1920 1000:1 LCD scherm LCD scherm | |
PG052IC-01E LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PG052IC-01E LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies