| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | P101KDA-AF0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
P101KDA-AF0 1200*1920 10,1 inch 400 cd/m2 60Hz LCD-monitor
P101KDA-AF0 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | P101KDA-AF0 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1200 ((RGB) ×1920, WUXGA 225PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 135.36 ((W) × 216.576 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 142.96 ((W) × 227.926 ((H) × 3.8 ((D) mm |
| Behandeling | Hardcoating |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.7M 98%sRGB |
| Achterlicht | 4 stringsWLED, 15K uur, Geen bestuurder |
| De massa | 105 g (max.) |
| Gebruikt voor: | Pad & Tablet |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder, I2C |
| Type signaal | MIPI (4 datalijnen), 45 pins |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -10 ~ 60 °C |
| P101KDA-AF0 1200*1920 10,1 inch 400 cd/m2 60Hz LCD-monitor | |
P101KDA-AF0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
P101KDA-AF0 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies