P079ZCZ-3Z3 768*1024 7,9 inch LCD scherm voor Pad Tablet
Merknaam: Innolux
Modelnummer: P079ZCZ-3Z3
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
P079ZCZ-3Z3
Diagonale grootte:
7.9"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie:
768 ((RGB) ×1024, XGA 162PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
119.808 ((W) × 159.744 ((H) mm
Ontworpen voor:
Pad & Tablet
Aanraakscherm:
Zonder
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
P079ZCZ-3Z3 LCD-paneel Productgegevens:
Brandnaam Innolux
Model P/N P079ZCZ-3Z3
Diagonale grootte 7.9"
Paneltype a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie 768 ((RGB) ×1024, XGA 162PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 119.808 ((W) × 159.744 ((H) mm
Bezelopening -
Grootte van de contour 123.808 ((W) × 168.524 ((H) × 0.66 ((D) mm
Oppervlakte Hardcoating
Helderheid 0 cd/m2
Contrastverhouding 8001 (type) (TM)
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Afbeeldingsmodus AAS, meestal zwart
Het beste zicht op Symmetrie
Reactietijd 25 (Type.) ((Tr+Td)
Glasdiepte 00,20+0,20 mm
Transmissiviteit 5.62% (Typ.) ((met polarisator)
Kleuren weergeven 16.7M 60% NTSC
Typ van de lamp Geen B/L
Frequentie -
Aanraakscherm Zonder
Bestuurder IC COG Ingebouwde JD9346
Gewicht van het paneel 30.1±1,5 g
Toepassing Pad & Tablet
Signalinterface MIPI (4 datalijnen), 35 pinsConnector
Inlaatspanning 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: -10 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C
P079ZCZ-3Z3 LCD-paneel Betalingsinstructies:
Geaccepteerde betaalmethoden:
Betalingstijd:
P079ZCZ-3Z3 LCD-paneel Verzending en verpakking:
P079ZCZ-3Z3 768*1024 7,9 inch LCD scherm voor Pad Tablet 0
P079ZCZ-3Z3 LCD-paneel Verzendingsinformatie:
Verzendadres:
Geschatte levertijd:
Verlaten zendingen:
Geschillenbeleid:
Douanerechten en invoerrechten:
Belangrijke instructies voor het ontvangen en hanteren van uw P079ZCZ-3Z3 LCD-paneel:
Controleer het pakket bij aankomst:
Wanneer u het pakket ontvangt, moet u de toestand ervan zorgvuldig controleren.
Rapportage van beschadigde goederen:
Stuur deze beelden naar ons om het probleem te documenteren.
Testing vóór installatie:
Authenticiteit en etiketten van het product:
Elk product van onze winkel heeft een uniek anti-trane-etiket.
Documentatie van productproblemen:
P079ZCZ-3Z3 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%