| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende: |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
NJ050NA-01N 5,0 inch Mini 800 * 480 LCD-scherm voor automobiel display
NJ050NA-01N LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende: |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 188PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 108 ((W) × 64,8 ((H) mm |
| Bezelopening | 110.6 ((W) × 67.6 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 120.7 × 76.3 × 3.3 (H × V × D) |
| Behandeling | Hardcoating |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/50/70 (type) |
| Reactie | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achterlicht | WLED, 15 km uur, geen bestuurder |
| De massa | 58.5 g (type.) |
| Gebruikt voor: | Automobiele display, draagbare navigatie |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | Parallel RGB (1 ch, 8-bit), 50 pinsFPC |
| Spanningsvoorziening | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (Type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| NJ050NA-01N 5,0 inch Mini 800 * 480 LCD-scherm voor automobiel display | |
NJ050NA-01N LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
NJ050NA-01N LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd paneel NJ050NA-01N Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies