| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | N101ICE-G63 CELL |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
N101ICE-G63 CELL 10,1 inch 800*1280 60Hz LCD scherm
N101ICE-G63 CELL LCD Panel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | N101ICE-G63 CELL |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 150PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 135.36 ((W) × 216.576 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 140.4 × 225,8 × 0,8 (H × V × D) |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 4.92% (Typ.) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 16.7M 60% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Pad & Tablet |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Voorstel COG NT35521S |
| Type signaal | MIPI (4 datalijnen) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -10 ~ 60 °C |
| N101ICE-G63 CELL 10,1 inch 800*1280 60Hz LCD scherm | |
N101ICE-G63 CELL LCD Panel Verzending en verpakking:
![]()
N101ICE-G63 CELL LCD Panel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel N101ICE-G63 CELL Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies