| Merknaam: | HKC |
| Modelnummer: | SN315GT01-1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Hoge kwaliteit 3840*2160 SN315GT01-1 32,0 inch 60Hz LCD scherm
SN315GT01-1 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | HKC |
| Model P/N | SN315GT01-1 |
| Diagonale grootte | 32.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 139PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 697.306 ((W) × 392.234 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 709.244 × 405,83 × 1,33 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 3500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 19 (type) (G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | FSA, meestal zwart, zendbaar |
| Glasdikte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 20,6% (Type.) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 1.07B 72%NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | TBD |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | ingebouwde COF12 bronchips |
| Type signaal | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 12V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| Hoge kwaliteit 3840*2160 SN315GT01-1 32,0 inch 60Hz LCD scherm | |
SN315GT01-1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
SN315GT01-1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel SN315GT01-1 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies