| Merknaam: | HKC |
| Modelnummer: | SN315CU02-1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
nieuw 32,0 inch SN315CU02-1 1920*1080 165Hz LCD scherm Display
SN315CU02-1 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | HKC |
| Model P/N | SN315CU02-1 |
| Diagonale grootte | 32.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 40001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 12 (type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | FSA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Desktop monitor, gamen. |
| Framerate | 165 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| nieuw 32,0 inch SN315CU02-1 1920*1080 165Hz LCD scherm Display | |
SN315CU02-1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
SN315CU02-1 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
Wat gebeurt er als het lcd-paneel SN315CU02-1 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies