| Merknaam: | HKC |
| Modelnummer: | PT500GT01-3 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
PT500GT01-3 3840*2160 nieuw 50,0 inch LCD scherm voor HKC
PT500GT01-3 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | HKC |
| Model P/N | PT500GT01-3 |
| Diagonale grootte | 50" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 89PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1095.84 ((W) × 616.41 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 1106.84 ((W) × 628.01 ((H) × 1.38 ((D) mm |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Dikte van de plaat | 00,50+0,50 mm |
| Ondersteunende kleur | 1.07B 68% NTSC |
| Gewicht | 2.10 kg (type.) |
| Framerate | 60 Hz |
| Behandeling | Antiglare (Haze 3%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 40001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 9.5 (Type) (G tot G) |
| Operatiemodus | FSA, meestal zwart, zendbaar |
| Overdraagbaarheid | 50,0% (Type) (met polarisator) |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Ontworpen voor | Televisietoestellen |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF Ingebouwde 12 bron + 12 gate chips |
| Interface type | V-bij-één 8 lijn 51 pinnen Connector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| PT500GT01-3 3840*2160 nieuw 50,0 inch LCD scherm voor HKC | |
PT500GT01-3 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PT500GT01-3 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel PT500GT01-3 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies