| Merknaam: | HKC |
| Modelnummer: | Gezondheidsproducten |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
PC270CT01-2 27,0 inch 1920*1080 4000:1 LCD-scherm Onderdelen
PC270CT01-2 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | HKC |
| Model P/N | Gezondheidsproducten |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 608.288 ((W) × 348.037 ((H) × 1,06 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 40001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 19 (Type) (G tot G) (OD) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | FSA, meestal zwart, zendbaar |
| Dikte van de plaat | 0.38+0.38 mm |
| Overdraagbaarheid | 40,6% (typisch) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 518 g (Type.) |
| Ontworpen voor | Digitaal signage |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF Ingebouwde 6 bronchips |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 12V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| PC270CT01-2 27,0 inch 1920*1080 4000:1 LCD-scherm Onderdelen | |
PC270CT01-2 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
PC270CT01-2 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies