| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | P460HW02 V0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
originele 46,0 inch P460HW02 V0 1920*1080 LVDS LCD Screen Parts
P460HW02 V0 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AUO |
| Model P/N | P460HW02 V0 |
| Diagonale grootte | 46" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 47PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1018.08 ((W) × 572.67 ((H) mm |
| Bezelopening | 1024.0(W) ×581.0(H) mm |
| Grootte van de contour | 1048.4 ((W) × 605 ((H) × 59,8 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 11%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 1500 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 4000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 8 (type) (G tot G) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AMVA3, meestal zwart, zendbaar. |
| Kleurdiepte | 16.7M 72% NTSC |
| Achterlicht | CCFL, 50.000 uur, met omvormer |
| De massa | 13.0 kg (type.) |
| Gebruikt voor: | Digitaal signage, buiten hoge helderheid |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| originele 46,0 inch P460HW02 V0 1920*1080 LVDS LCD Screen Parts | |
P460HW02 V0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
P460HW02 V0 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies