| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | C101UAN01.0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
originele 10,1 inch 800*480 C101UAN01.0 LVDS LCD-scherm
C101UAN01.0 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AUO |
| Model P/N | C101UAN01.0 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 224PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 217.44 ((W) × 135.9 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 236.96 × 163 (H×V×D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 1400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Reactie | 25 (max.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M 100%sRGB |
| Achterlicht | WLED |
| De massa | 425±43 g |
| Gebruikt voor: | Buiten hoge helderheid, autodisplay |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 60 pins FPC |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -40 ~ 95 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 85 °C Vibratieniveau: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| originele 10,1 inch 800*480 C101UAN01.0 LVDS LCD scherm | |
C101UAN01.0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
C101UAN01.0 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel C101UAN01 is?0 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies