| Merknaam: | IVO |
| Modelnummer: | M101GWT9 RA |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M101GWT9 RA 1024*600 10,1 inch 9S3P WLED LCD Monitor Onderdelen
M101GWT9 RA LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | IVO |
| Model P/N | M101GWT9 RA |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Bezelopening | 224.92 ((W) × 127.48 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 238.6 ((W) × 148.05 ((H) × 10.8 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 800 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 6001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/70/50 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | 12 uur. |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 50% NTSC |
| Typ van de lamp | 9S3PWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 330 g (max.) |
| Toepassing | Buiten hoge helderheid, autodisplay |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 40 pinsFPC |
| Inlaatspanning | 3.3/3.3V (Type.) ((VDD/VDDA) |
| Milieu | Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 95 °C; trillingsniveau: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| M101GWT9 RA 1024*600 10,1 inch 9S3P WLED LCD Monitor Onderdelen | |
M101GWT9 RA LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
M101GWT9 RA LCD Panel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd paneel M101GWT9 RA Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies