| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | S750DJ3-D02 Rev.B3 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
originele 75,0 inch S750DJ3-D02 Rev.B3 lcd-scherm voor digitale signage
S750DJ3-D02 Rev.B3 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | S750DJ3-D02 Rev.B3 |
| Diagonale grootte | 75" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 59PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1650.24 ((W) × 928.26 ((H) mm |
| Bezelopening | 1654 ((W) × 932 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 1675.8 ((W) × 953.8 ((H) × 61.4 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 1%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 700 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 9.5 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | Super MVA, meestal zwart, overdraagbaar |
| Ondersteunende kleur | 1.07B 99%sRGB |
| Lichtbron | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Gewicht | 250,7±1,3 kg |
| Ontworpen voor | Digitaal signage, buiten hoge helderheid |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| originele 75,0 inch S750DJ3-D02 Rev.B3 lcd-scherm voor digitale signage | |
S750DJ3-D02 Rev.B3 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
S750DJ3-D02 Rev.B3 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies