| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | DJ101IA-07A |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Hot Sell 10,1 inch DJ101IA-07A 1000:1 262K LCD-scherm Display
DJ101IA-07A LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Innolux |
| Model P/N | DJ101IA-07A |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 145PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 223.68 ((W) × 125.82 ((H) mm |
| Bezelopening | 226.68 ((W) × 128.82 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 238.6 ((W) × 148 ((H) × 9,7 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 750 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M 70%NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 20K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 330 g (max.) |
| Toepassing | Buiten hoge helderheid, autodisplay |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C; Bergingstemperatuur: -40 ~ 90 °C |
| Hot Sell 10,1 inch DJ101IA-07A 1000:1 262K LCD-scherm Display | |
DJ101IA-07A LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
DJ101IA-07A LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies