| Merknaam: | Data Image |
| Modelnummer: | FG090052DSSWBG01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
FG090052DSSWBG01 9,0 inch 50 pins LCD schermpaneel
FG090052DSSWBG01 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Gegevensbeeld |
| Model P/N | FG090052DSSWBG01 |
| Diagonale grootte | 9.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 198 ((W) × 111,696 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 211.1 ((W) × 126,5 ((H) × 6,2 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/50/70 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | 4:30 uur |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Typ van de lamp | 3S11 PWLED, 20K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 253 g (Type.) |
| Toepassing | |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit), 50 pins FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/10.4/17.0/-5.0V (Type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| FG090052DSSWBG01 9,0 inch 50 pins LCD schermpaneel | |
FG090052DSSWBG01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
FG090052DSSWBG01 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel FG090052DSSWBG01 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies