| Merknaam: | Data Image |
| Modelnummer: | FG060400ANCWA-01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
320*234 FG060400ANCWA-01 6,4 inch LCD-paneel voor digitaal fotoraam
FG060400ANCWA-01 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Gegevensbeeld |
| Model P/N | FG060400ANCWA-01 |
| Diagonale grootte | 6.4" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 320 ((RGB) × 234 61PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 130.6 ((W) × 97.3 ((H) mm |
| Bezelopening | 135 ((W) × 102 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 156.3 × 119,8 (H×V×D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 120: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 55/55/15/35 (type) |
| Reactie | 30/50 (max.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | Volle kleur |
| Achterlicht | 1 stuks CCFL, 20K uur, met omvormer |
| De massa | 280 g (type.) |
| Gebruikt voor: | Digitaal fotoraam, Draagbare dvd-speler, Video Door Phone |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | TFT-specifieke analoge RGB, 20 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 5.0/14/20/-5V (Type.) ((VDD/VSH/VGH/VGL) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -10 ~ 60 °C |
| 320*234 FG060400ANCWA-01 6,4 inch LCD-paneel voor digitaal fotoraam | |
FG060400ANCWA-01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
FG060400ANCWA-01 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies