| Merknaam: | Data Image |
| Modelnummer: | FG020513ANSWAG01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Original packaging/conventional packaging box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
mini 2,5 inch FG020513ANSWAG01 480*234 LCD-scherm
FG020513ANSWAG01 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Gegevensbeeld |
| Model P/N | FG020513ANSWAG01 |
| Diagonale grootte | 2.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 234 217PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 49.2 ((W) × 38.14 ((H) mm |
| Bezelopening | 51.6 ((W) × 40.5 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 59.9(H) × 50,4(V) × 4,5(D) mm |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 200 cd/m2 (min.) |
| Contrastverhouding | 1201 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 15/25 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 50/50/15/35 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | Volle kleur 70% NTSC |
| Lichtbron | WLED [4S1P], W/O Bestuurder |
| Gewicht | 21.0g |
| Ontworpen voor | Digitale fotocamera, Digitale videocamera |
| Framerate | 65 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | TFT-specifieke analoge RGB, 30 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 5.0/5.0/5.0/15.0/-11.0V (Type.) ((VCC/DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| mini 2,5 inch FG020513ANSWAG01 480*234 LCD-scherm | |
FG020513ANSWAG01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
FG020513ANSWAG01 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies