| Merknaam: | Data Image |
| Modelnummer: | FG0700W0DSSWAGL1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Original packaging/conventional packaging box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
7.0 inch FG0700W0DSSWAGL1 LCD-paneel voor draagbare DVD-speler
FG0700W0DSSWAGL1 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Gegevensbeeld |
| Model P/N | FG0700W0DSSWAGL1 |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 169PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 153.6 ((W) × 90 ((H) mm |
| Bezelopening | 156.2 ((W) × 92.6 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 165.75 ((W) × 105.39 ((H) × 3.7 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antireflectie |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 7001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 75/75/70/75 (Type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 10/10 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Typ van de lamp | WLED, 20K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 106 g (type) |
| Toepassing | Digitaal fotoraam, Draagbare DVD-speler, MID UMPC |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinsFPC |
| Inlaatspanning | 3.3/11/20/-6.8V (Type.) ((DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| 7.0 inch FG0700W0DSSWAGL1 LCD-paneel voor draagbare DVD-speler | |
FG0700W0DSSWAGL1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
FG0700W0DSSWAGL1 LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van de FG0700W0DSSWAGL1?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik een lcd-paneel? FG0700W0DSSWAGL1?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies