| Merknaam: | Data Image |
| Modelnummer: | FG0700Q1DSSWJG01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Original packaging/conventional packaging box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
In voorraad 7.0 inch FG0700Q1DSSWJG01 800*480 50 pin LCD-paneel
FG0700Q1DSSWJG01 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Gegevensbeeld |
| Model P/N | FG0700Q1DSSWJG01 |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 134PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| Bezelopening | 156.7 ((W) × 89.1 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 164.9 ((W) × 100 ((H) × 6 ((D) mm |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Zienhoek | 70/70/50/70 (type) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M |
| Gewicht | 150 g (typisch) |
| Framerate | 60 Hz |
| Behandeling | Antiglare |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Lichtbron | WLED, 20 km/uur, zonder bestuurder |
| Ontworpen voor | Automobiele display |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | Parallel RGB (1 ch, 8-bit)50 pins FPC |
| Stroomvoorziening | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |
| In voorraad 7.0 inch FG0700Q1DSSWJG01 800*480 50 pin LCD-paneel | |
FG0700Q1DSSWJG01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
FG0700Q1DSSWJG01 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling FG0700Q1DSSWJG01 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel FG0700Q1DSSWJG01 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies