| Merknaam: | Data Image |
| Modelnummer: | FG0700GDDUSWMG01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Original packaging/conventional packaging box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
FG0700GDDUSWMG01 7,0 inch 800*480 WLED 262K LCD module
FG0700GDDUSWMG01 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | Gegevensbeeld |
| Model P/N | FG0700GDDUSWMG01 |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Bezelopening | 154.9 ((W) × 93.9 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 165 ((W) × 106,4 ((H) × 6,45 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 6001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 5/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 46%NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 30K uur, met LED Driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 140 g (type) |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 40 pinsFPC |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| FG0700GDDUSWMG01 7,0 inch 800*480 WLED 262K LCD module | |
FG0700GDDUSWMG01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
FG0700GDDUSWMG01 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel FG0700GDDUSWMG01 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies