| Merknaam: | SII |
| Modelnummer: | 24QVF1H |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
24QVF1H 2,4 inch 240*320 WLED LCD-scherm monitor Onderdelen
24QVF1H LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | SII |
| Model P/N | 24QVF1H |
| Diagonale grootte | 2.4" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 166PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 36.72 ((W) × 48.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 42.72 ((W) × 60.4 ((H) × 2.13 ((D) mm |
| Behandeling | Doorzichtige, harde coating |
| Luminansie | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Ondersteunende kleur | 262K 72%NTSC |
| Lichtbron | WLED [4S1P] |
| Gewicht | 8.40 g (Type.) |
| Ontworpen voor | Handheld & PDA |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | CPU, 35 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | De Commissie is van oordeel dat de in de eerste alinea van dit hoofdstuk vermelde maatregelen in overeenstemming zijn met de in de eerste alinea van dit hoofdstuk bedoelde criteria. |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| 24QVF1H 2,4 inch 240*320 WLED LCD-scherm monitor Onderdelen | |
24QVF1H LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
24QVF1H LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies