| Merknaam: | SII |
| Modelnummer: | 20QVF1H |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
20QVF1H 2,0 inch LCD-scherm LCD-monitor voor PDA's
20QVF1H LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | SII |
| Model P/N | 20QVF1H |
| Diagonale grootte | 2.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 199PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 30.6 ((W) × 40.8 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 35.8 ((W) × 54.12 ((H) × 1.9 ((D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 262K 70%NTSC |
| Frequentie | - |
| Gewicht | 6.00 g (type.) |
| Oppervlakte | Doorzichtige, harde coating |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | FFS, meestal zwart, overdraagbaar |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Typ van de lamp | 3S1P WLED |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Handheld & PDA |
| Signalinterface | CPU, 45 pinsFPC |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| 20QVF1H 2,0 inch LCD-scherm LCD-monitor voor PDA's | |
20QVF1H LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
20QVF1H LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies