| Merknaam: | EDT |
| Modelnummer: | ET043000DM6 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, D/P |
Kleine 480*272 4,3 inch ET043000DM6 LCD-paneel voor MP3 PMP
ET043000DM6 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | EDT |
| Model P/N | ET043000DM6 |
| Diagonale grootte | 4.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 272, WQVGA 128PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 95.04 ((W) × 53.856 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 105.5 ((W) × 67.2 ((H) × 5.65 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 4001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 45/45/15/35 ((Type.))) ((CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 15/35 (Type.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 55% NTSC |
| Typ van de lamp | 6S2PWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | - |
| Toepassing | Draagbare navigatie,MP3 PMP |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit), 40 pins FPC |
| Inlaatspanning | 2.5/5.0V (type) ((VCC/AVDD) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| Kleine 480*272 4,3 inch ET043000DM6 LCD-paneel voor MP3 PMP | |
ET043000DM6 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
ET043000DM6 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn order ET043000DM6 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel ET043000DM6 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies