| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald: |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
5.0 inch origineel TM050XYSA02 540*960 LCD-scherm voor mobiele telefoon
TM050XYSA02 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Tiananmen |
| Model P/N | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald: |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 540 ((RGB) × 960, qHD 219PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 62.37 ((W) × 110.88 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 65.77×118.75×0.6 (H×V×D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 70/60/70/70 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Om drie uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Glasdikte | 0.30+0.30 mm |
| Transmissiviteit | 4.31% (Type.) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 16.7M 60% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Voorstel COG HX8389-B, NT35516 |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
TM050XYSA02 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
TM050XYSA02 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deVoor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel TM050XYSA02 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenVoor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDVoor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelVoor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:Kan ik niet werken?
A: TM050XYSA02 werd getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies