| Merknaam: | IVO |
| Modelnummer: | C057SWR2-0 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
5.7 inch 720*1520 C057SWR2-0 lcd scherm voor mobiele telefoon
C057SWR2-0 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | IVO |
| Model P/N | C057SWR2-0 |
| Diagonale grootte | 5.7" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 720 (RGB) × 1520 294 PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 62.1 ((W) × 131.1 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 64.1 ((H) × 136.1 ((V) × 0.8 ((D) mm |
| Behandeling | Zonder polarisator |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 12001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Dikte van de plaat | 0.40+0.40 mm |
| Overdraagbaarheid | 30,6% (typisch) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 17.6/19.0 g (type/max.) |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG suggereert JD9365Z-AA, ILI9881CA-04 |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 80 °C |
| 5.7 inch TFT LCD Display C057SWR2-0 Originele LCD-scherm | |
C057SWR2-0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
C057SWR2-0 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deC057SWR2-0vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel C057SWR2-0 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenC057SWR2-0?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDC057SWR2-0?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelC057SWR2-0Kan ik niet werken?
A: C057SWR2-0 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies