| Merknaam: | OPTREX |
| Modelnummer: | T-51383L070J-FW-P-AB |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
7.0 inch T-51383L070J-FW-P-AB 480 * 234 LCD-scherm voor draagbare DVD-speler
T-51383L070J-FW-P-AB LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | OPTREX |
| Model P/N | T-51383L070J-FW-P-AB |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 234 76PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 154.08 ((W) × 87.05 ((H) mm |
| Bezelopening | 157.9 ((W) × 91.0 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 167.1 ((W) × 102 ((H) × 12,5 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 150: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 65/65/40/60 (type) |
| Reactie | 30/50 (max.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | Volle kleur |
| Achterlicht | 1 stuks CCFL, 10K uur, Geen bestuurder |
| De massa | 205±10 g |
| Gebruikt voor: | Digitaal fotoraam, draagbare dvd-speler |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | Analoog RGB + Composite Video (NTSC/PAL), 30 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (type) ((VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| 7.0 inch T-51383L070J-FW-P-AB 480 * 234 LCD-scherm voor draagbare DVD-speler | |
T-51383L070J-FW-P-AB LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
T-51383L070J-FW-P-AB LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
Wat gebeurt er als het lcd paneel T-51383L070J-FW-P-AB Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies