| Merknaam: | IVO |
| Modelnummer: | M080AWP4 R3 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
8.0 inch 800*480 M080AWP4 R3 LCD-scherm VOOR Automotive Display
M080AWP4 R3 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | IVO |
| Model P/N | M080AWP4 R3 |
| Diagonale grootte | 8.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 116PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 176.64 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezelopening | 180.1 ((W) × 102.4 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 192.8 ((W) × 116.9 ((H) × 6.7 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 75/75/60/70 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.2M 48%NTSC |
| Typ van de lamp | 3S10 PWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 222 g (max.) |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit), 60 pins FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/12/18/-6V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C; Bergingstemperatuur: -40 ~ 95 °C |
M080AWP4 R3 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
M080AWP4 R3 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe bestellenM080AWP4 R3?
A: We accepteren T / T, Western Union, paypal.
V: Hoe lang is de garantie van M080AWP4 R3?
90 dagen.
V: Kun je een lage waarde voor mijn bestelling verklaren? M080AWP4 R3 bij verzending?
A: Ja, laat de waarde achter die u wilt.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel M080AWP4 R3 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Onze M080AWP4 R3 is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan opnieuw alle aansluitkabel. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies