| Merknaam: | AMPIRE |
| Modelnummer: | AM-800480STMQW-A1H |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
800*480 7,0 inch AM-800480STMQW-A1H LVDS LCD-scherm
AM-800480STMQW-A1H LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AMPIRE |
| Model P/N | AM-800480STMQW-A1H |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Bezelopening | 155.3 ((W) × 94.30 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 165 ((W) × 104,44 ((H) × 8,26 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 400: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/60/70 (type) |
| Reactie | 5/11 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 262K 48%NTSC |
| Achterlicht | 3S8PWLED, 20K uur, met LED Driver |
| De massa | TBD |
| Gebruikt voor: | Automobiele display |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 6-bit), 20 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| 800*480 7,0 inch AM-800480STMQW-A1H LVDS LCD-scherm | |
AM-800480STMQW-A1H LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
AM-800480STMQW-A1H LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van AM-800480STMQW-A1H? ?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik een lcd-paneel? AM-800480STMQW-A1H?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies