| Merknaam: | AMPIRE |
| Modelnummer: | AM-800480ANTMQW-A0H |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
8.9 inch AM-800480ANTMQW-A0H 800*480 LCD scherm Panel Display
AM-800480ANTMQW-A0H LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AMPIRE |
| Model P/N | AM-800480ANTMQW-A0H |
| Diagonale grootte | 8.9" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 198 ((W) × 111,696 ((H) mm |
| Bezelopening | 201 ((W) × 114,7 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 211.1 ((W) × 126.5 ((H) × 11.15 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 1000 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 70/7050/70 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Typ van de lamp | 8S4PWLED, 40K uur, met LED Driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | TBD |
| Toepassing | |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| 8.9 inch AM-800480ANTMQW-A0H 800*480 LCD scherm Panel Display | |
AM-800480ANTMQW-A0H LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
AM-800480ANTMQW-A0H LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies