| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | N070LGE-L41 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
N070LGE-L41 1024*600 7,0 inch LVDS 40 pins LCD-scherm
N070LGE-L41 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Innolux |
| Model P/N | N070LGE-L41 |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 169PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 153.6 ((W) × 90 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 165.75×105.39×3.7 (H×V×D) |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 700: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 75/75/70/75 (type) |
| Reactie | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | - |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 262K/16.7M |
| Achterlicht | 3S8PWLED, 15K uur, Geen bestuurder |
| De massa | 112/122 g (type/max.) |
| Gebruikt voor: | Draagbare navigatie, Digitaal fotoraam, Draagbare DVD-speler, MID UMPC |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 6/8-bit), FPC40-pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 60 °C |
N070LGE-L41 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
N070LGE-L41 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe bestel je een lcd-paneelN070LGE-L41?
A: Wij accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
V: Wanneer komt mijn bestelling?7.0inch lcd paneelL N070LGE-L41?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen7.0inch lcd-paneelN070LGE-L41voor verzending?
Maak je geen zorgen, onze N070LGE-L41 is goed getest voor verzending.
Wat gebeurt er alsN070LGE-L41Kan ik niet werken?
A: Onze lcd N070LGE-L41 is goed getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies