| Merknaam: | HannStar |
| Modelnummer: | HSD050BMW1-A10 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
540*960 5,0 inch HSD050BMW1-A10 TFT LCD scherm
HSD050BMW1-A10 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | HannStar |
| Model P/N | HSD050BMW1-A10 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 540 ((RGB) × 960, qHD 221PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 62.046 ((W) × 110.304 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 65.1 ((W) × 117.9 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 70/70/60/70 (type) |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Glasdiepte | 0.40+0.40 mm |
| Kleuren weergeven | 16.7M 60% NTSC |
| Frequentie | - |
| Gewicht | - |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Contrastverhouding | 7001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 4/12 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Transmissiviteit | 4.02% (Typ.) (met polarisator) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Bestuurder IC | COGSuggest NT35516 |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
HSD050BMW1-A10 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
HSD050BMW1-A10 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deHSD050BMW1-A10vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel HSD050BMW1-A10 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenHSD050BMW1-A10?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDHSD050BMW1-A10?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelHSD050BMW1-A10Kan ik niet werken?
A: De HSD050BMW1-A10 werd getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies