| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | F055A06-601 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Warm verkopen 5,5 inch 720*1280 F055A06-601 TFT LCD-schermpaneel
F055A06-601 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Innolux |
| Model P/N | F055A06-601 |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 720 (RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 71.04 ((W) × 128.45 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 45/45/50/25 (type) |
| Het beste zicht op | - |
| Glasdiepte | 0.40+0.40 mm |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Frequentie | - |
| Gewicht | TBD |
| Oppervlakte | - |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 5/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Transmissiviteit | 50,2% (Typ.) ((met polarisator) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Bestuurder IC | COGSuggest OTM8009A, OTM8018B, OTM8012A, HX8379B, ILI9806, NT35510S, NT35512 |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
F055A06-601 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
F055A06-601 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van F055A06-601 ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor F055A06-601 ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de F055A06-601Ik krijg niet kan werken?
A: F055A06-601 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies