| Merknaam: | HannStar |
| Modelnummer: | HSD050B8W9-A00 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
5.0 inch HSD050B8W9-A00 480*960 LCD-scherm voor mobiele telefoon
HSD050B8W9-A00 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | HannStar |
| Model P/N | HSD050B8W9-A00 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 960 217PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 56.16 ((W) × 112.32 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 58.56 ((W) × 118.52 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/70/60 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | 12 uur. |
| Reactietijd | 4/12 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Glasdiepte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 30,9% (Type.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 59% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COG suggereert ILI9806E, JD9161, OTM8019A |
| Gewicht van het paneel | TBD |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
HSD050B8W9-A00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
HSD050B8W9-A00 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deHSD050B8W9-A00vóór verzending?
A: Natuurlijk, is ons lcd paneel HSD050B8W9-A00 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenHSD050B8W9-A00?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDHSD050B8W9-A00?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelHSD050B8W9-A00Kan ik niet werken?
A: De HSD050B8W9-A00 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al het aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies