| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | TV150U0E-N10 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
1600*1200 TV150U0E-N10 15,0 inch tft LCD-schermmodule
TV150U0E-N10 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | TV150U0E-N10 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 133PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.8 ((W) × 228.6 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 313.2(H) × 236.5(V) × 1(D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Dikte van de plaat | 00,50+0,50 mm |
| Overdraagbaarheid | - |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 70% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Pad & Tablet |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF suggereert 4 bron + 4 gate chips |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -45 ~ 85 °C |
TV150U0E-N10 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
TV150U0E-N10 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deTV150U0E-N10vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons lcd-paneel TV150U0E-N10 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenTV150U0E-N10?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDTV150U0E-N10?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelTV150U0E-N10Kan ik niet werken?
A: TV150U0E-N10 is getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies