| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | TM080XSZ00 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
AM-240320GTZQW-00H 1280*768 8,0 inch TFT LCD scherm
TM080XSZ00 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Tiananmen |
| Model P/N | TM080XSZ00 |
| Diagonale grootte | 8.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 768, WXGA 187PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 173.76 ((W) × 104.256 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 181 × 112,8 × 3,05 (H × V × D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 400: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/65/65 (type) |
| Reactie | 25/25 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | 12 uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Glasdikte | - |
| Transmissiviteit | 30,5% (Type) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 262K 50% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De vorm van de contour | - |
| Gebruikt voor: | Netbook-pc |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | Mini-LVDS, FPC40-pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.3/12.5/22/-7V (Type.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
TM080XSZ00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
TM080XSZ00 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van TM080XSZ00 ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor TM080XSZ00 ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de TM080XSZ00Ik krijg niet kan werken?
A: TM080XSZ00 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies