| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G185XW01 V2 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Originele 1366*768 G185XW01 V2 18.5 inch 450 cd/m2 LCD scherm
G185XW01 V2 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AUO |
| Model P/N | G185XW01 V2 |
| Diagonale grootte | 18.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Bezelopening | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 430.4 ((W) × 254.7 ((H) × 13.2 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 3.5/1.5 (Type.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 68% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 1.55kg (max.) |
| Toepassing | Industrieel |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| Originele 1366*768 G185XW01 V2 18.5 inch 450 cd/m2 LCD scherm | |
G185XW01 V2 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
G185XW01 V2 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies