| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G170EG01 V104 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
G170EG01 V104 1280*1024 17,0 inch LVDS 350 cd/m2 LCD scherm
G170EG01 V104 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AUO |
| Model P/N | G170EG01 V104 |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 12.95 ((D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Zienhoek | 80/80/60/80 (type) |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 1.35kg (type.) |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 20/10 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Typ van de lamp | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Industrieel |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C; Bergingstemperatuur: -30 ~ 85 °C |
| G170EG01 V104 1280*1024 17,0 inch LVDS 350 cd/m2 LCD scherm | |
G170EG01 V104 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
G170EG01 V104 LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van G170EG01 V104?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik een lcd-paneel? G170EG01 V104?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies