| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G150XAT01.0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
1024*768 15,0 inch G150XAT01.0 Aanraak 1000: 1 LCD-scherm
G150XAT01.0 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AUO |
| Model P/N | G150XAT01.0 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | - |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.2M |
| Achterlicht | WLED, met LED-driver |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | PCAP |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 8-bit)connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| 1024*768 15,0 inch G150XAT01.0 Aanraak 1000: 1 LCD-scherm | |
G150XAT01.0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
G150XAT01.0 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling G150XAT01.0 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel G150XAT01.0 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies