| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G065VN01 V221 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
G065VN01 V221 6,5 inch 640*480 LCD-scherm voor buitenshuis hoge helderheid
G065VN01 V221 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AUO |
| Model P/N | G065VN01 V221 |
| Diagonale grootte | 6.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 640 ((RGB) × 480, VGA 122PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 132.48 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezelopening | 135.9 ((W) × 102.8 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 153 ((W) × 118 ((H) × 11.2 ((D) |
| Luminansie | 800 (typisch) (cd/m2) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 262K/16.2M 55% NTSC |
| De massa | 170 g (type) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H), antireflectie |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactie | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Achterlicht | WLED, 70K uur, met LED Driver |
| Gebruikt voor: | Industrieel, buitenshuis |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| G065VN01 V221 6,5 inch 640*480 LCD-scherm voor buitenshuis hoge helderheid | |
G065VN01 V221 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
G065VN01 V221 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
Wat gebeurt er als het lcd-paneel G065VN01 V221 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies