| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G065VN01 V0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
6.5 inch 640*480 G065VN01 V0 500 cd/m2 31 pins LCD-scherm
G065VN01 V0 LCD-paneel Productgegevens:
| Brandnaam | AUO |
| Model P/N | G065VN01 V0 |
| Diagonale grootte | 6.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 640 ((RGB) × 480, VGA 122PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 132.48 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezelopening | 135.9 ((W) × 102.8 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 153 ((W) × 118 ((H) × 11,2 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 6001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 15/10 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 80/80/70/70 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K/16.2M 55% NTSC |
| Lichtbron | CCFL [2 stuks], 50K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 200 g (typisch) |
| Ontworpen voor | Industrieel |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 31 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 80 °C |
| 6.5 inch 640*480 G065VN01 V0 500 cd/m2 31 pins LCD-scherm | |
G065VN01 V0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
G065VN01 V0 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel G065VN01 V0 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we ruil of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies