| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | TDA150-002 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
1024*768 15,0 inch TDA150-002 LVDS 700 cd/m2 LCD scherm
TDA150-002 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | TDA150-002 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 326.5 × 253,5 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 700 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 75/75/70/60 (type) |
| Reactie | 8 (typisch) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.2M 60% NTSC |
| Achterlicht | WLED, 50K uur, met LED Driver |
| De massa | 1.00 kg (type.) |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 8-bit), Connector20 pins |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| 1024*768 15,0 inch TDA150-002 LVDS 700 cd/m2 LCD scherm | |
TDA150-002 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
TDA150-002 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling TDA150-002 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel TDA150-002 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies