| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM190WX1-TLL5 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM190WX1-TLL5 19.0 inch 16.7M LCD-schermpaneel
LM190WX1-TLL5 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM190WX1-TLL5 |
| Diagonale grootte | 19.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1440 ((RGB) × 900, WXGA+ 89PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 408.24 ((W) × 255.15 ((H) mm |
| Bezelopening | 412.24 ((W) × 259.15 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 428 ((H) × 278 ((V) × 15 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 1.3/3.7 (Type.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 85/85/75/85 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 71%NTSC |
| Lichtbron | CCFL [2 stuks], 50K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 1.97/2.06kg (type/max.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM190WX1-TLL5 19.0 inch 16.7M LCD-schermpaneel | |
LM190WX1-TLL5 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LM190WX1-TLL5 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLM190WX1-TLL5?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorLM190WX1-TLL5?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als deLM190WX1-TLL5Ik krijg niet kan werken?
A: LM190WX1-TLL5 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies