| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM170E03-TLJ2 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM170E03-TLJ2 17,0 inch 60Hz LCD-paneelmodule
LM170E03-TLJ2 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM170E03-TLJ2 |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Zienhoek | - |
| Reactie | - |
| Goed zicht op | - |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achterlicht | 2 stuks CCFL |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit)connector |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LM170E03-TLJ2 17,0 inch 60Hz LCD-paneelmodule | |
LM170E03-TLJ2 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM170E03-TLJ2 LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLM170E03-TLJ2?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorLM170E03-TLJ2?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als deLM170E03-TLJ2Ik krijg niet kan werken?
A: LM170E03-TLJ2 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw, als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies