| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LH582WF1-SH01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LH582WF1-SH01 5,8 inch 1500:1 LCD scherm
LH582WF1-SH01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LH582WF1-SH01 |
| Diagonale grootte | 5.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 1080 ((RGB) × 2244 427 PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 64.152 ((W) × 133.294 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 65.152 ((W) × 138.544 ((H) × 0.25 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Glasdiepte | - |
| Kleuren weergeven | 16.7M 81% NTSC |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 5.50g |
| Oppervlakte | - |
| Contrastverhouding | 15001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Transmissiviteit | 50,8% (typisch) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Bestuurder IC | COGSuggest NT36772A |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| LH582WF1-SH01 5,8 inch 1500:1 LCD scherm | |
LH582WF1-SH01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LH582WF1-SH01 LCD-paneel FAQ:
V: HoeordeLGLH582WF1-SH01 ?
A: We accepteren T / T, Western Union, paypal.
V: Hoe lang is de garantie van LH582WF1-SH01?
90 dagen.
V: Kun je een lage waarde voor mijn bestelling verklaren? LH582WF1-SH01 bij de verzending?
A: Ja, laat de waarde achter die u wilt.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneelLH582WF1-SH01Kan ik niet werken?
A: Onze LH582WF1-SH01 werd vóór verzending getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies