| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LH550WX1-SH05 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LH550WX1-SH05 5,5 inch 7,62 g LCD-scherm
LH550WX1-SH05 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LH550WX1-SH05 |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Resolutie | 720 (RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 70.74 ((H) × 128.36 ((V) × 0.4 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | AH3-IPS, meestal zwart, zendbaar |
| Dikte van de plaat | 0.20+0.20 mm |
| Overdraagbaarheid | 3.61% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 72% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 7.62g |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | Aanbeveling NT35520 |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| LH550WX1-SH05 5,5 inch 7,62 g LCD-scherm | |
LH550WX1-SH05 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LH550WX1-SH05 LCD-paneel FAQ:
V: Wanneer komt mijn bestelling?5.5inch lcdpanelLH550WX1-SH05Het schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen5.5inch lcd-paneelLH550WX1-SH05voor verzending?
A: Maak je geen zorgen, de LH550WX1-SH05 is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fLH550WX1-SH05Kan ik niet werken?
A: De LH550WX1-SH05 zal vóór verzending worden getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies